Reede, 29. märtsil avatakse Tallinna Tehnikaülikool majandusmajas esimene Tudengisessioon, mis toob kokku üle saja tudengi tervest Eestist.

Tegemist on Euroopa noorteparlamendi formaadis kolmepäevase üritusega, mis on suunatud kõigi Eesti kõrgkoolide bakalaureuse kraadi omandavatele tudengeile. Kogu ürituse alateemaks on ettevõtlikkus ja innovaatilisus, mille raames saavad noored nii projektikirjutamis- kui ka innovatsioonitemaatilisi koolitusi 

Eesmärgiks on laiendada üliõpilaste teadmisi Eesti ühiskonnast, väärtustada noorte panust probleemide lahendamisel ning rõhuda ise ära tegemise olulist. See kõik toimub grupitöö tulemusena, kus abi pakuvad nii eksperdid kui ka grupijuhid. Iga rühma lõpptulemus on projekt, mida julgustatakse tudengitel ka pärast sessiooni ellu viima.

MTÜ Tegusad Eesti Noored on noorte loodud ja noorte juhitud üle-eestiline organisatsioon, mille eesmärk on edendada kodanikuühiskonna arengut ning selle raames on varasemalt korraldatud üritusi, nagu näiteks Tartu linnavolikogu simulatsioon ja Eesti Euroopa Noorte Parlamendifoorumeid.