XV vabakonna suvekoolini on jäänud vähem kui kuu aega! Seekord on teemaks muutused, mida vabaühendused oma tegevusega oma sihtrühmas, kogukonnas, või ühiskonnas loovad - õpime, kuidas selliseid muutuseid saavutada, märgata, mõõta ja teistelegi neist teada anda.

Muudad oma ühenduse tegevusega midagi paremaks? Aga mis see tulemus ikkagi täpselt on? Ja kuidas tulemust mõõta ja teistega jagada? Kindlasti tahab tulemustest teada rahastaja aruannetes või uue projekti taotluses.

Paremad tulemused meelitavad ligi aga ka väärt vabatahtlikke ja töötajaid. Ja lõpuks on teadmine oma organisatsiooni loodavast muutusest kõige olulisem organisatsioonile endale, et saaks kindel olla, et kogu sellest higist ja vaevast ikka tegelikult ka kasu on.

Seekord koguneme 6. ja 7. septembril Roostal. Nagu juba tavaks saanud, ei ole EMSLi suvekool ainult loengutel istumise koht: suure osa ajast toimub töö 3-5 liikmelistes gruppides, kus Sinu organisatsiooni probleemide lahendamise esimesed kaasamõtlejad ja kriitikud on Su enda grupikaaslased. Lisaks kohtutakse kahe päeva jooksul veel mentorite ja erinevate alade ekspertidega, kelle abiga jõuadki lahendusteni, mida pärast suvekooli oma organisatsioonis ellu viia.

Lubame, et kes kaks päeva aktiivselt kaasa lööb, lahkub suvekoolist reaalsete lahendustega oma organisatsiooni jaoks. Kes tunneb, et me oma lubadust ei täitnud, saab osalustasu tagasi.

Tutvu lähemalt suvekooli programmiga. Kui oled kuupäevad enda jaoks kalendris kirja pannud (ja vajadusel muud asjad eest ära tõstnud), registreeri end osalejaks . Küsimustega pöördu julgesti Martin Meiterni poole (martin@ngo.ee).

Kohtume juba septembri alguses!