Energiaettevõte Alexela teeb elutähtsate teenuste nagu vedelkütuste, elektri, maagaasi varustajana üleskutse tänada iga tanklatöötajat, iga mugavuspoe teenindajat, iga teenindajat üle-eestiliselt, kes teeb võimalikuks selles eriolukorras laitmatu teeninduse tagamise.

  • Ettevõtlus
  • 20. märts 2020
  • Foto: Alexela teenindaja/Silver Raidla

„Elutähtsa teenuse osutajana soovime kutsuda üles märkama, millist tööd Eesti jaekaubanduses teenindajad teevad. Selles eriolukorras, mil teenindajad töötavad rangemate nõuetega, peavad kohanema ülikiiresti muutuva olukorraga, on esmaklassilised psühholoogid, laitmatud partnerid klientidele, jagavad naeratust muutmaks päeva natukenegi helgemaks, väärivad igaühe aitäh sõna,“ kutsub  personalijuht Katrin Püks eestimaalasi üles jagama teenindajatele tänu.

„Eestlane on loomupoolest kiidusõnadega tagasihoidlik, kuid praegune periood, mil teenindajad annavad endast nii palju, et kliendi soovid rahuldada olukorrast lähtuvalt parimal võimalikul viisil, see on väga inspireeriv ja tänusõna kulub praegu igaühele neist väga ära,“ lisab personalijuht ja ütleb ettevõtte pressiteate vahendusel igale teenindaja ametit pidavale inimesele Eestis „Aitäh!“.

Alexela kõik 35 tanklapoodi ja 105 tanklat üle-eesti töötavad klientide heaks tavapärases töörütmis. Tulenevalt olukorrast paneb aga ettevõte tanklapoodides sisseostude tegijatele südamele kasutada tanklapoes sees klientide tarbeks mõeldud käte desinfitseerimisvahendit ning hoida tanklatöötajaga eeskujuliku tervisekäitumise nimel viisakat distantsi.

Terviseameti poeskäigu reeglid, mis kaitsevad nii külastajat kui teenindajat:

  •     Külasta poodi üksi, ära võta lapsi kaasa
  •     Hoia vähemalt meetrist vahemaad teiste külaliste ja kaupluse töötajatega
  •     Desinfitseeri või pese käsi enne ja pärast poeskäiku
  •     Väldi haigena poe külastamist
  •     Ära muretse, kaupa jagub kõigile

Energiaettevõte Alexela kinnitab ühtlasi, et elutähtsate teenuste osutamine nagu elektri, maagaasi ja vedelkütustega varustamine toimib tavapärases töörütmis. Samuti on ettevõtte kõikidest 35 mugavuspoest üle-eestiliselt võimalik varustada end esmatarbekaupade, sooja toidu ja balloonigaasiga.