Kuidas toimub jäätmevedu koroonaperioodil? Vastust annab jäätmete vedu teostav firma Ragn-Sells.

  • Jäätmed
  • 30. märts 2020
  • Foto: Prügikast Kärdlas. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Koroonaviiruse COVID-19 tõttu oleme üleilmalises eriolukorras ja see mõjutab ka jäätmevedu. Siit on 5 olulisemat asja, mida peaksid teadma seoses jäätmeveoga.

Teenindame kliente tavapäraselt

Kõige olulisem on meie klientide jaoks teadmine, et Ragn-Sells jätkab jäätmeveo teenuste osutamist tavapäraselt – tühjendame konteinereid vastavalt graafikutele.

Tooge konteiner tühjenduspäeval välja

Paneme kõikidele klientidele südamele, et tooksite konteinerid tühjenduspäeval tänava äärde, see aitab meie autojuhte väga palju.

Teeninduskontorid ja Ragn-Sellsi territooriumid on suletud

Oleme ajutiselt sulgenud teeninduskontorid üle Eesti, et ennetada koroonaviiruse levikut ja kaitsta nii oma töötajaid, kliente kui partnereid. Esialgse otsusega on kontorid suletud kuni 1. maini.

Kontorisse tulemise asemel saavad kliendid mugavalt kasutada Ragn-Sellsi iseteenindust, helistada klienditoele numbril 60 60 439 või saata oma küsimused aadressil info@ragnsells.ee.

Lisatühjendusi saab tellida iseteenindusest

Väga paljud inimesed töötavad praegu kodus ja lapsed on koduõppel, seega võib tekkida tavapärasest rohkem jäätmeid, mis omakorda tekitab vajaduse konteinerite lisatühjenduse järele. Püsivalt ei pea tühjendusgraafikut sagedamaks muutma, teha saab üksikuid lisatellimusi ja ka seda on kõige lihtsam teha iseteeninduses.

Ligipääs konteineritele peab olema tagatud

Praegu veedavad inimesed suurema osa ajast kodudes ja see tähendab, et majade juures on püsivalt pargitud oluliselt rohkem autosid, kui muidu. Juba täna on näha, et kuna parkimiskohtadega on kitsas, siis pargitakse autosid ka konteinerite ette, mis muudab nende teenindamise võimatuks. Palun jälgige, et autod ei oleks pargitud konteinerite ette ja ühtlasi arvestage, et ligipääsuteel peab suurte veokitega mahtuma ka manööverdama.