Lilleoru MTÜ juhatuse kutsel saabub Itaaliast Eestisse ja Lilleorgu 5.-8. jaanuaril GEN võrgustikus hästi tuntud Damanhuri esinaine Macaco Tamerice koos oma peruulasest abikaasa Inti Chinaga, kes on üks Damanhuris kalju sisse rajatud Inimkonna Templite ehitajatest, mida on nimetatud ka kaheksandaks maailmaimeks. 

Macaco Tamerice on 1975. aastal loodud, vaimsel õpetusel põhineva ja tänaseks üheks suurimaks teadlikuks kogukonnaks kasvanud kogukonna eestvedajaid, mille asutaja ja õpetaja Falco lahkus siit ilmast paar aastat tagasi. Damanhur on kujunenud kogukondade liiduks, millel on oma konstitutsioon, kultuur, kunst, muusika, raha, koolid, teadus ja tehnoloogia. Lilleorgu rajatava Teadlikkuse Rakendamise Kooli suures saalis jagavad külalised meiega oma kogemusi ja elu-olu Damanhurist ja näitavad ka filme.

Lisaks oleme palunud neil avada "köögipoolt" GEN konverentside korraldamisest, kuna GEN2010 toimus Damanhuris ning Macaco on olnud GEN-Europe juhatuse liige pikka aega. Teatavasti toimub GEN2018 konverents Eestis, Lilleorus. Seoses sellega kutsume kogu meie GEN2018 aktiivi sellest erakordsest kohtumisest osa saama. Sündmus on avatud ka kõikidele teistele huvilistele. 

Kogunemine algab 18:30 Teadlikkuse Rakendamise Kooli (TRK) fuajees, mil saab ka ehituse järguga tutvuda.

Vaata siit kuidas tulla Lilleorgu.

Palume tulek eelnevalt registreerida ning saata sellekohane teade: toivo.aalja@lilleoru.ee.