Täna alanud Maamessil on võimalik lahti saada jalgujäänud kodutehnikast ja jälgida, kuidas Eesti parimad graffitikunstnikud annavad uue elu metallkonteinerile.    

Just nii avab oma kevadise vanametallikogumise kampaania suurim kodumaine vanametalli käitleja BLRT Refonda. 

Ettevõtte tegevjuht Peeter Raag rõhutas, et nagu ka eelneval neljal korral, püüab BLRT Refonda selle kampaaniaga tõmmata eestimaalaste tähelepanu vanametalli taaskasutuse olulisusele ja motiveerida neid tooma ära majapidamistes kasutult seisev vanametall. Erilist tähelepanu pööras ta asjaolule, et seekordse kampaania käigus mitte ei aidata ainult majapidamised puhtamaks teha, vaid ka kunstiteoseid luua. 

BLRT Refonda vana kodutehnika kogumispunkt asub Tartu Näitused messikeskuse väliterritooriumil ja on messiga samaaegselt avatud.

Graffitikunstnikud Bert Norralt, Silver Kivirand, Oliver Vaher ja Margus Richard Talivee muudavad konteineri kunstiteoseks samal platsil reedel, 26. aprillil kell 13-16.

BLRT Refonda on kontserni BLRT Grupp tütarettevõte, mis tegeleb musta ja värvilise metalli kokkuostu, töötlemise ning müügiga, samuti laevade utiliseerimisega. Ettevõte esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus, Türil, Viljandis, Kohtla-Järvel, Narvas ja Võrus.

Tänavune BLRT Refonda kevadkampaania kestab 30. juunini. Kõikide klientide vahel loositakse iga nädal üks õnnelik, kellele makstakse toodud vanametalli eest topeltsumma. Kampaania käigus muudavad graffitikunstnikud kunstiteosteks kokku neli konteinerit.