Alates tänasest on Bolti rakenduses saadaval kategooria Electric, mis sisaldab ainult elektrimootoriga sõidukeid. Kategooria eesmärk on toetada keskkonnasõbralikku liikumisviisi ja elektritranspordi arengut Tallinnas.

„Oleme oma tegevuses võtnud eesmärgiks keskkonnasõbraliku lähenemise. Elektrikategooria käivitamine Tallinnas on selge samm rohelisema linnakeskkonna poole, kuna elektrimootoriga sõidukid ei saasta õhku ega tekita mürareostust. Sõitjatele tähendavad elektriautod ka märkimisväärset ajavõitu, sest kõik elektriautod võivad Tallinnas kasutada bussiradasid. See on eriti määrav nii hommikuse kui ka õhtuse tipptunni ajal,” ütles Bolt Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov.

Elektriautode kategooriast võib leida näiteks nii Nissan Leaf’i kui ka Tesla. Värske kategooria autod on väga uued, sõidukite levinuim vanus on kuni neli aastat. Elektrikategooria sõidukite stardihind on 2.50 eurot, kilomeetri hind 50 senti ning minuti maksumus 20 senti. Minimaalne sõiduhind elektrikategoorias on 3.50 eurot. 

Tallinnast saab teine linn Eestis, kus Bolt elektrikategooriat pakub. Tartus avati sama kategooria 2017. aasta juulis.