MTÜ Cleantech ForEst toob Eestisse keskkonnateemalise vahetusprogrammi Pioneers into Practice. Programmi osalema otsime inimesi, kellel on huvi ja teadmised jätkusuutliku, keskkonna ja/või kliimamuutuste valdkonnas. Kutsun kõiki julgelt kandideerima! Kandideerida saad kui pioneer (teed läbi praktika, e-õppe jne - tasustatud) või kui vasuvõttev organisatsioon (saad 4-6 nädalaks praktikandi - enda kulu ei ole).

Kui sa soovid oma teadmisi keskkonnateemadel täiendada ja neid mõnes Euroopa riigi ettevõttes probleeme lahendadas rakendada või sa soovid kaasata 4-6 nädalaks enda tiimi keskkonnainnovaatori, siis kandideeri Pioneers into Practice programmi.

Programm on professionaalne üleeuroopaline vahetusprogramm, mis leiab aset 20 erinevas asukohas üle Euroopa ja pakub süsteemi innovatsiooni toomist tänu uuenduslikule e-õppele, rühmaprojektile ja praktikale (4-6 nädalat, virtuaalne või kohapeal, kuni 2000 eur tasu).

Programmi otsime inimesi, kellel on huvi ja teadmised jätkusuutliku, keskkonna ja/või kliimamuutuste teemadel ja kes võtaksid programmist osa kui pioneerid. Kandideerima on oodatud ka host’id ehk vastuvõtvad organisatsioonid (MTÜd, ülikoolid, startupid jms), kes on mõelnud keskkonnainnovaatori kaasamise peale.

Rohkem informatsiooni leiab Cleantech ForEst veebilehelt.

Kandideerimistähtaeg on pikendatud kuni 1. juunini. Seda on võimalik teha Pioneers veebilehele.

Küsimuste korral kirjuta otse projektijuhile Kadri Kaarna kadri@cleantechforest.ee