Eesti Loodusmuuseumi Väikeste Teadlaste Klubi on osutunud niivõrd populaarseks, et jaanuaris avatakse juba täiendav loodushuviliste grupp.

„On siiras heameel, et loodusega seonduv on laste seas nõnda põnev ja huvipakkuv ning muuseumi möödunud aasta uustulnuk Väikeste Teadlaste Klubile võib oodata jõudsat järelkasvu,” rõõmustas Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Vilu. Kiidusõnu ei hoia tagasi ka kõigi aegade esimese lennu teadlaste vanemad, kelle sõnul on lapsed uutest teadmistest õhinal ning iganädalaste kokkusaamiste ootusest põnevil.

Kord nädalas toimuvatel kohtumistel õpivad väikesed teadlased loodust jälgima ja väärtustama, ammutavad uusi teadmisi botaanikast ja zooloogiast ning viivad läbi tõelisi laborikatseid. Mitmekülgsed tegevused on koondatud erinevate teemade alla, ees ootavad näiteks Ämblikukuu, Laborikuu, külaskäigud Loomaaeda, Botaanikaaeda ja palju muud põnevat. Huviringi programmiga saab lähemalt tutvuda siin.

Tegevusi 7-9 aastastele koolilastele jagub jaanuarist maikuuni, tunnid toimuvad esmaspäeviti kell 17-18.30 Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai tn 29A, juhendajaks on muuseumi ringijuht Laura Kirsimaa. Väikeste Teadlaste Klubi tegemisi  saab jälgida muuseumi kodulehel.

Uute liikmete registreerimine on avatud e-maili teel agnes.karlson@loodusmuuseum.ee või telefonil 5373 1799.