Keskkonnasäästlike autode lühirendile spetsialiseerunud ELMO Rent sai jaanuaris Amservist kätte järgmised 10 uut hübriidsõidukit. Uued Toyota Corolla ja Toyota Yarise 2019. aasta mudelid toovad mugavamad sõidud ja paindlikumad renditingimused.

„Corolla hübriid on ELMO Rendi autopargis juba vana tuttav, kuid Yaris on meil esmakordselt. Yaris on veidi väiksemate parameetritega ja seetõttu saame nendega pakkuda oma klientidele veel keskkonnasõbralikumat ja kuni 15% võrra soodsamat lühirenti. Lisaks on uued sõidukid automaatkäigukastiga, mis on kindlasti väärtus omaette,“ rääkis ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr.

Tegemist on teise Amserv Auto ja ELMO Rent järjestikulise koostööga. Möödunud suvel lisandusid ELMO Rent autoparki esimesed hübriidsõidukit, kokku on ELMO Rent autopargis nüüd üle 50 sõiduki.
 
Amserv juhatuse esimees ja Toyota brändijuht Margus Nõmmiku sõnul on hübriidauto väga hea valik just linnatingimustes. “Teatavasti suurendavad just linnasõidud kütusekulu. Seepärast ongi hübriidid ülimalt ökonoomnsed. Nimelt töötavad nad energiat ümber ja kahe mootori kooslus tagab väga väikese kütusekulu. Kui käia pedaaliga õrnalt ümber ja sõita kuni kiirusel 50 km/h, siis ei tarbi auto piiskagi kütust,” selgitab Nõmmik, kelle sõnul sõidavad hübriidid keskmiselt pooled linnasõidud puhtalt elektrienergial. Tema sõnul on hübriidi eeliseks seegi, et ei pea muretsema laadimispunkti olemasolu pärast.

„Inimeste keskkonnateadlikkus kasvab, järjest enam tehakse valikuid ökoloogilisest jalajäljest lähtuvalt ja see soosib igati jagamismajanduse levikut. Tore nentida, et oleme juba aastast 2013 keskkonnasäästlikke autosid kasutanud ning oleme suunanäitajad ka teistele kolleegidele, kes hiljuti samuti Corolla hübriide on oma teenusesse toonud," märkis Laansoo, Jr.

 ELMO Rent: Uued hübriidid toovad paindlikumad tingimused