Hiiu Folgi festival peab 17. kuni 20 juulini 10. sünnipäeva! Et pidu veel toredam oleks, jagab Hiiu Folk koos Balbiinoga välja kingitusi kõigi nende vahel, kes meile omatehtud sünnipäevakaardi saadavad. Kolmele kaardikunstnikule anname auhinnaks Hiiu Folgi passi, millega saab sisse kõikidele festivali kontserditele, ja kasti jäätist. Lisaks on varuks hulk eriauhindu.

Hiiu Folk on perekeskne pärimusmuusikafestival, mille pealava asub imekaunis Kassaris kohe mere ääres kadakate vahel. Sel aastal astub festivalil üles pea 200 muusikut, nende seas Kõrsikud, Jaan Tätte ja Udupasun, Chalice ning Justament. Kavaga saab tutvuda www.hiiufolk.ee või Facebookist.

Hiiu Folgi meeskonna südamesoov on, et just lapsed ja nende vanemad ennast meie festivalil eriti koduselt tunneksid. Festivali ajal saavad väikesed folkijad aega veeta Lastepesa telgis, kus meisterdatakse ja mängitakse. Lisaks on kavas hulk töötubasid ning ka festivaliaegne toiduvalik on lastepäraselt tervislik ja maitsev.

Sünnipäevakaarte ootame 30. juunini aadressile Tiina Koit, Kivika talu, Riidaküla küla, Emmaste vald, Hiiumaa 92020. Kirjuta juurde oma nimi ja enda või vanema meiliaadress ja telefoninumber. Kõige toredamad kaardid selgitab välja Hiiu Folgi žürii. Võistlusel osaleja annab Hiiu Folgile loa joonistuse pilti avaldada veebis või trükistes.