Täna lanseeris KiRiVOO naisterõivaste kapselkollektsiooni Apolline, mille on kavandanud tunnustust leidnud moedisainer Kristiina Jeromans. Kristiina sõnul on uus kollektsioon inspiratsiooni leidnud Eestimaa müstilisest kunstist ja loodusest: “Nii Eesti kunst kui ka loodus koosnevad kaunitest värvidest ning lihtsatest vormidest, jättes alati vaatlejale midagi varjatuks. Kõigepealt hakkab Apolline kollektsioon puhul silma vormide lihtsus, puhtus ning ajatu stiil ning süvenedes leiab vaatleja tee keerukasse detailide maailma, mis loovad omavahel hästi kombineeritava koosluse.”

KiRiVOO Apolline kollektsioon on loodud enesekindlale, aktiivsele ja šikilt elegantset stiili hindavale naisele, kes eelistab keskonnasõbralikest kangastest nagu bambus, orgaaniline puuvill ja orgaaniline siid valmistatud kvaliteetmoodi.

Kristiina Jeromans
Kristiina Jeromans

Kristiina Jeromans on Eesti  Kunstiakadeemias moedisaini eriala kolmanda kursuse tudeng, kes on kolmel aastal oma loominguga silma paistnud ERKI moeshow´l. Lisaks on Kristiina teinud koostööd erinevate brändidega ja disaininud lauljanna Tanja Mihhailovale. 

KiRiVOO rõivad toodetakse naha- ja keskonnasõbralikest kangastest ning professionaalsete õmblejate käe all Tallinnas. Käesoleval kevadel esitles KiRiVOO oma esimest kollektsiooni Londoni moenädalal, brändi tegevust toetab rahvusvaheline disainerite portaal Not Just a Label ning tuntud äriklientide hulka kuuluvad Hilton Tallinn Park hotell ja Londoni Eesti Seltsi rahvatantsijad. KiRiVOO kaupu on võimalik soetada www.kirivoo.com rahvusvahelise veebipoe kaudu, Tallinnas mahemoe lipulaeva LAV Organic Lifestyle Foorum Keskuse butiigist ja Londonis atMayfair.com e-poest. 

Ines Karu-Salo loodud mahemoe brändi KiRiVOO uue kollektsiooni disainer on Kristiina Jeromans