Keskkonnaettevõtte Ragn-Sellsi juhatus täienes-, juhatusega liitus ettevõtte praegune finantsjuht Valdur Vingisaar. Juhatuse esimehe kohal jätkab Kai Realo. 

  • Jäätmed
  • 13. juuli 2022
  • Foto: Valdur Vingisaar / Ragn-Sells

„Ragn-Sells Eesti on täna oma ajaloo kiireimais arengu faasis. Rohepöördest ja digitaliseerimisest tulenevalt on meil laual rekordarv erinevaid arendusi. Lisaks on ettevõte teinud aasta alguses läbi väga olulise struktuurimuudatuse. Selle valguses on ülimalt oluline, et juhatus oleks suurem kui üheliikmeline ja juhatuses oleks esindatud väga tugev finantskompetents. Kui mina olen selles sektoris uus, siis Valdur on siin olnud pikki aastaid ja ta tunneb äri detailideni,“ selgitas Ragn-Sells juhatuse esimees Kai Realo juhatuse laiendamise tagamaid.   

Ettevõtte uus struktuur toob esmalt kaasa vajaduse disainida ringi senine juhtimisarvestus. „Lähiajal viime uuele tasemele ja juurutame ettevõtteüleselt visualiseeritud interaktiivse analüütika, mis muudab suured andmemassiivid lihtsasti loetavateks visualiseeritud töölaudadeks. See loob võimaluse, et igast töötajast saab hea analüütik, sest andmete mõistmine ja lugemine on lihtne. See muudab ka igapäevaste juhtimisotsuste tegemise oluliselt kiiremaks. Globaalse kliimaeesmärkide ja süsiniku neutraalsuse valguses muutuvad üha olulisemaks kogutud taaskasutatavate materjalide andmed ning nende ümbertöötlemisel säästetud süsiniku heitmete arvutused. See on üks ambitsioonidest, mida Ragn-Sellsiga soovime ette võtta. Tahame, et iga meie klient teaks, kui palju ta on meile materjale üle andnud, mis nendest on saanud ja kui palju on tänu sellele CO2 teket säästetud. Olen veendunud, et selle ambitsioonikas väljakutse realiseerime Ragn-Sellsi meeskonnaga kindlasti“ ütles Valdur Vingisaar.   

Ragn-Sellsi juhtgrupi moodustavad lisaks kahele juhatuse liikmele Kai Realole ja Valdur Vingisaarele äriarendusjuht Rainer Pesti, Go to Market juht Anne Jõesaar, operatsioonide juht Sven Ruukholm, personalijuht Maarja Mölder ning keskkonna- ja kvaliteedijuht Vaike Adamson.