14. oktoobril räägib Kadaka Konverentside sarjas “Tervise teerajad” koolitaja ja mentor Kristjan Rotenberg enesevalitsemisest, stressist ja vastupidavusest.

Vastupidavust, mida vajame proovilepanevates olukordades toimetulemiseks, saame kasvatada ja arendada enesevalitsemise oskuste kaudu. Mida rohkem oskame hoida tähelepanu paralleelselt nii sise- kui välismaailmas toimuval, seda rohkem saame suunata oma käitumises automaatseid reaktsioone teadlikult. Hinnatud juht ja koolitaja Kristjan Rotenberg võtab just pingetaluvuse ja vastupidavuse fookusesse loengus 14. oktoobril. 


Kristjan väärtustab endas ja teistes avatud hoiakut uutele ideedele ja julgust neid ideid järele proovida. Loengus tutvustab ta neuroteaduse vaatepunkte aju käitumisele ning pinge ja stressi mõjusid. Eraldi keskendub Kristjan märkidele, mis viitavad vastupidavuse nõrgenemisele, ja tutvustab lihtsaid nippe enesevalitsemise oskuste arendamiseks.


Koolituste koordinaator Leelo Lehtla leiab, et vastupidavus ja enesevalitsemine on teemad, millele võiksid kõik inimesed tähelepanu pöörata, erialast hoolimata. Ta lisab: “Kristjan Rotenberg on tunnustatud koolitaja, kelle teadmisi täiendavad rohked kogemused praktikuna. Just võimalus erinevaid tehnikaid rakendada päriselus on Kristjani trumbiks, aidates tal leida kõige tõhusamad lahendused, mida teistega jagada.” 


Kristjan Rotenberg on mentor ja koolitaja, spordi- ja muusikamees ning väsimatu enesearendaja.  Ta on töötanud juhtimise ja kvaliteedi alal mitmetes tööstusettevõtetes, juhtides 2019. a sügiseni Harju Elekter Elektrotehnikas 200-liikmelist meeskonda. Magistrikraadi cum laude sai Kristjan Estonian Business Schoolis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal, teadmised psühholoogias ja enesejuhtimises ning koolitajaoskused on ta omandatud paljude mainekate praktikute käe all ning läbi pideva tehnikate praktiseerimise. Kristjan teeb koostööd juhtide ja firmadega üle kogu Eesti, Skandinaavia ja Baltikumi.


Töötuba toimub veebiülekandena ja eesti keeles, kestes orienteeruvalt 2 tundi. Pääsmeid hinnaga 25 € saab lunastada Fientast (fienta.com/o/4995).