Veel loetud päevad on aega kandideerida Noored Kooli 8. lendu. Sinu peas on küsimus "Miks?". Väga õige küsimus! Tule Noored Kooli programmi, sest siin saad võimaluse õppida iseenast ja teisi juhtima, rakendada oma teadmisi ja oskusi, toetada enam kui 100 õpilase arengut ning luua endale väärtuslik võrgustik. 

Tööandjad hindavad Noored Kooli kogemust kõrgelt. Oma silm ja kõrv on kuningad. Vaata, miks soovitavad Swedbanki, Eesti Energia, Skype´i, BLRT Grupi, Transferwise´i ja Fortumo juhid Sul Noored Kooli programmi kandideerida: www.kaheaastaklubi.ee

Mida Noored Kooli programm endast kujutab? Ka sellele küsimusele on vastus olemas.

Esiteks vaata animatsiooni, mis annab Sulle Noored Kooli programmist ülevaate:

" >

Teiseks vaata 10. märtsil kell 20.35 ETV saadet "Meie inimesed". Saates tutvud Noored Kooli 7. lennu osaleja Kerttu Sepaga, kes asus programmi raames tööle Kiviõli I Keskkoolis Ida-Virumaal.

Kolmandaks tule esmaspäeval Tallinna Tehnikaülikooli tasuta õpetamiskoolitusele. Kohapeal saad esmased teadmised, kuidas viia läbi mõtestatud koolitundi. Koolitus on mõeldud nii neile, kes annavad ühekordselt külalisõpetajana mõne tunni, kuid ka neile, kel kindel soov Noored Kooli programmi kandideerida ning end kandideerimisprotsessiks paremini ette valmistada.

Koolitust viib läbi Noored Kooli 5. lennu vilistlane Liis Multer. Õpetamiskoolitus toimub 10. märtsil kell 17.30 TTÜ ruumis I-228.