Extinction Rebellion Tallinn ja Päästame Eesti Metsad MTÜ on korraldamas Eestis uudset meeleavaldusviisi, mille eesmärgiks juhtida tähelepanu lindude pesitsusrahu rikkumisele ja tahtlikule elupaikade hävitamisele.

Tule osalema autodega linnupulmarongis teisipäeval, 5.mail. kell 17.00, mille käigus palume Eesti Vabariigi valitsusel kehtestada üleriigiline linnurahu!

TALLINNAS on kogunemine Linnahalli parklas kell 17:00, sealt liigume edasi ja sõidame mööda linna ning tähistame uut elu ja kevadet! Kohale jõudes palun püsi autos!

VILJANDIS on kogunemine Grand Hotell Viljandi ees olevas parklas kell 17:00, sealt liigume edasi ja sõidame mööda linna ning tähistame uut elu ja kevadet! Kohale jõudes palun püsi autos!

Kui aga soovid kaasa lüüa oma kodulinnas, anna meile teada kirjutades siia evendi alla kogunemiskoht ja lisame selle ürituse juurde. Hoiame nõnda loodust mitte sõites kaugele samas pöörates tähelepanu vajadusele hoida pesitsusrahu.

Nõuded autole: Nähtaval kohal kiri #NõuanPesitsusrahu. Soovitame kaunistada autot enda meisterdatud linnupesadega ja muu asjakohasega. Lase fantaasial lennata!

Tule ja näita, et Sa hoolid Eestimaa loodusest!