MTÜ Loomus, Eesti Vegan Selts ja Kuulikodu korraldavad 8. ja 9. mail juba kuuenda rahvusvahelise loomaõiguste konverentsi, mis toimub tänavu virtuaalselt.

Ingliskeelne konverents “Animal Futures. Animal Rights in Academia and Activism” on tasuta ja avatud kõigile registreerunutele. Konverentsi keskmes on inimeste ja loomade vaheliste suhete tulevik kiiresti muutuvas maailmas.

“Tänavusel konverentsil esinevad mitmed maailma juhtivad kriitilised loomauurijad, samuti on põnevaid ettekandeid aktivistidelt. Teemad ulatuvad aktivismist Madridi tänavatel kuni veganluse kuvandini Eesti ajakirjanduses,” kirjeldas konverentsi korraldaja ja Tallinna Ülikooli sotsioloog Kadri Aavik.

Konverentsil kuuleb kahe päeva jooksul üle 20 ettekande esinejatelt ülikoolidest ja organisatsioonidest USA-st, Jaapanist, Mehhikost, Soomest, Rootsist ja paljudest teistest Euroopa riikidest, sh Eestist.

Konverentsile oodatakse kõiki, kes tunnevad huvi loomade ja inimeste vaheliste suhete ning kaasaegsete uurimuste ja mõttemustrite kohta looma- ja looduskaitses. Osalejad saavad jääda kuulaja rolli või esitada küsimusi ja ka oma mõtteid jagada.

Konverentsi programm

Registreerimine (7. maini)

Ürituse link Facebookis