Kui lapsepõlvest saati oleme harjunud detsembrikuu hommikuti leidma sussi seest või kalendrist midagi magusat, siis see aasta kutsub Loomus kõiki loomasõpru jälgima Loomuse advendikalendrit, kust iga päev leiab ühe loomasõbraliku teo.

“Tihtipeale on väikestel tegudel suur mõju, eriti kui sama teevad paljud inimesed või väikestele sammudele järgnevad suuremad sammud,” sõnas Loomuse juhatuse liige Anu Tensing. “Advendikalendris olevaid tegusid on kindlasti lõbus teha jõuluajal koos pere, sõprade või kolleegidega. Koos head teha on ju eriti mõnus!”

Loomuse advendikalendris muutub perioodil 1.-24. detsember iga päev üks vastava numbriga pildike värviliseks ja selle alt leiab ühe loomasõbraliku teo. Tegude seast leiab nii pisikesi tegusid, mis võtavad aega vaid minut või kaks, kui ka mõtlemapanevaid tegusid, mis toovad loomasõbralikkust igapäevaellu pikemaks ajaks. Detsembrikuu esimesel päeval kutsub Loomus kõiki omale tellima Loomuse uudiskirja, sest kui tahad teha loomadele head, siis kõige olulisem on olla teadlik sellest, mis loomade eestkoste maailmas toimub.

Loomuse advendikalendrit saab jälgida Loomuse kodulehel loomus.ee/joulud2022 ja ka Loomuse sotsiaalmeedias.