Briti jaemüügikett Marks & Spencer avab aprilli lõpus Rocca al Mare kaubandusekeskuses toidupoe, kus müüakse spetsiaalselt keti jaoks toodetud looduslikke ja eetilise kaubanduse märgiga tooteid.  

Uues toidupoes müüakse ainult Marks & Spenceri tootesarju. Valikus on näiteks kastmed, eksootilised vürtsid, puuviljamarmelaadid ja maiustused, aga ka põhilised toiduained nagu jahu, riis, õli ja pasta.

Marks & Spencer kuulub Fairtrade õiglase kaubanduse võrku ning jaeketi kauplustes müüdav kohv, tee, šokolaad, marmelaad, riis ja õli kannavad Fairtrade märki. Kaupluses müüdavad toiduained ei sisalda kunstlikke säilitus- ega värvaineid ning nende valmistamisel on kasutatud Fairtrade suhkrut. 
 
Uus kauplus hakkab paiknema Rocca al Mare kaubanduskeskuse moeosas, laienedes olemasoleva Marks & Spenceri rõivakaupluse kõrvale 90 m2 pinnal. Lisaks peagi avatavale Tallinna kauplusele on ketil Baltimaades veel toidukauplus Vilniuses, mis avati 2006. aastal.

Marks & Spencer on Suurbritannia üks juhtivaid jaekaubandusettevõtteid, mis müüb rõivaid, kodusisustust ja ökoloogilist toidukaupa. Ettevõte annab rahvusvaheliselt tööd enam kui 75 000 inimesele. Ketil on Suurbritannias üle 600 kaupluse, lisaks veel poed 42 riigis üle kogu maailma.