2011. aasta on Euroopa Liidus pühendatud vabatahtlikele ning vabatahtlikule tööle. 24.-30. oktoobrini korraldatakse üle Eesti "Noore vabatahtliku tegevnädalat", mille raames viib ka Misso Avatud Noorteklubi koostöös  Järvakandi  Avatud Noortekeskusega 29. oktoobril ellu projekti "Ühendatud jõud". Projektitegevused leiavad aset Misso valla Tsiistre külas, Külakoja vahetus läheduses.

Projekti eesmärgiks on Misso ja Järvakandi avatud noortekeskuste noorte tutvustamine vabatahtliku tööga, üksteisega ning ühiste jõudude abil Misso valla keskkonna puhtamaks muutmine.

Tihti jõuab prügi oma tee tänavale või metsa alla ka põhjusel, et läheduses pole prügikasti. Lisaks tekitab noortele kindlasti rohkem motivatsiooni visata prügi sellesse prügikasti, mida on ise ehitatud ja kaunistatud.

Kõlava nimega projekti "Ühendatud jõud",  rahastab Euroopa Komisjon ning kokku saadi projektile toetust 377 eurot.

Noorte sooviks on projektiga teadvustada vabatahtliku töö olulisust ning seda, et ühiselt panustades on oluliselt rohkem võimalik kogukonna jaoks ära teha.

Tähtsamateks tegevusteks on noorte poolt täiskasvanud vabatahtlike juhendamisel ehitatavad ning kaunistatavad prügikastid, mis paigutatakse hiljem valla käidavamatesse kohtadesse, kus senini prügikastid puuduvad.

Prügikastide kaunistamisel saavad noored lasta oma loovusel lennata ning seetõttu on projekti lisaväärtuseks ka kunstilise eneseväljenduse võimalus. Projektitegevustega oodatakse liituma ka täiskasvanuid, kes tahavad veeta toredat päeva koos noortega ning aidata projekti ellu viia.