MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskus ühendab inimesi, kes on pühendunud maailma paremaks muutmisele – nad püüavad üheskoos võidelda vägivalla vastu, tagamaks kõigile võrdse heaolu, õnneliku lapsepõlve ja elamisväärse elu. 

Aeg-ajalt on ühingul tarvis mitterahalisi annetusi. "Mis asju meil täpselt vaja on, sõltub meil varjupaigas sees olevate naiste ja laste vajadusest. Meil on varjupaigas väga vähe ruumi, seega ei ole meil võimalik asju siin ladustada ja hoida. Korralikke kasutatud või uusi riideid, mänguasju, nõusid jms võtame annetustena vastu vaid siis, kui selleks on aktuaalne vajadus. Kontoritarbeid ja igapäevaselt vajalikke asju (toiduained, valutabletid, hügieenitarbed, pesemisvahendid jms) võtame vastu igal ajal," selgitas Bioneerile sotsiaalnõustaja Egle Ups. 

Kui soovite ühingule annetada, kirjutage meiliaadressile info@naistetugi.ee või helistage 55 94 94 96. Ühingu eestvedajad soovivad enne annetuse saamist annetajatega nõu pidada, et selgitada välja, kass ja mida meil täpselt vaja on. 

"Ka rahalised annetused on teretulnud. Sageli satub varjupaika naisi, kellel puudub igasugune sissetulek. Sel juhul saame puuduvad esmatarbed talle osta," lisab Egle Ups.

Raha saab üle kanda MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuse arvele EE912200221019998649. Märkige selgitusse ka oma isikukood, sest siis saate tulu deklareerides annetuse pealt tulumaksu tagasi. Ühing on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute registrisse. Vastav info on üleval ka veebilehel naistetugi.ee. Keskuse Facebooki lehe leiate aadressilt facebook.com/naistetugijateabekeskus.