Elektriautode lühirendile spetsialiseerunud ELMO Rent pakub klientidele nüüd võimalust rendiauto enda juurde ööseks jätta. Peamine sihtgrupp uue teenuse väljatöötamisel on inimesed, kes elavad rendipunktist kaugel, kuid töötavad kesklinnas või rendipunkti lähedal. Pakkumine kehtib 99eur kuupaketi kasutajatele ja võimaldab hommikul elektriautoga bussirada kasutades kiirelt tööle jõuda ning õhtul tagasi koju jõuda.


Samas võib autot alati kasutada ka öösel, sel juhul arvestatatakse sõidu hind vastavalt reaalsele kasutusele hinnakirjas toodud aja- ja kilometraaži arvestusele.
Ajavahemikul kella 19.00-8.00, kui autot ei kasutata,  ei jookse ka ajatariif ning tasu on 0.-eurot.
 

„Meile meeldib painutada auto jagamisäri piire ning järjest rohkem pakkuda, viimasel kahel aastal arendatud tehnoloogiaga ,veel personaliseeritumat autojagamise kogemust oma klientidele“ märkis ELMO Rent juht Enn Laansoo, Jr.


ELMO Rent on maailma üks esimesi elektriautode lühirendiettevõtteid, kes pakub klientidele keskkonnasõbralikke sõiduvõimalusi. Pidevalt kasvav keskkonnasõbralike autode park on kasvanud üle 50, see mitmekordistub suveks. Iga kuu säästetakse linnaruumis CO2’te keskmiselt 7000kg/kuus. 2019. aastast on ELMO Rent tunnustatud vastutustundliku ettevõtluse märgisega.