Varjupaikade MTÜs on traditsiooniks saanud, et oktoobris tähistatakse musta kassi kuud. Sel aastal siis juba seitsmendat korda. Musta kassi kuu vältel saab kuuest varjupaigast viia musta kassi koju tavapärase loovutustasu asemel vaid 1 euroga.

  • Elurikkus ja looduskaitse
  • 1. oktoober 2020
  • Ülemine foto: https://pixabay.com/photos/black-cat-kitten-cat-black-feline-3739702/

Väike must – see on klassika ja alati moes. Miks siis mustad kassid varjupaikadesse teistest kauemaks kipuvad jääma? Kas tegu on ikka nõiakassiga? Vaadates nõiasaadete populaarsust meie teleekraanidel, siis sel aastal oleme lootusrikkad, et paljud kassitahtjad soovivad enda kõrvale just veidike salapära ja maagiat. Ei ole midagi kaunimat, kui läikiv-siidine must karv ning selle sees kaks säravat smaragdrohelist või merevaigukarva kalliskivi. Mustad kassid on seda väärt, et lubada endale sellist luksust.

Oktoobrikuu jooksul on võimalik siin lehel meie mustade kasside eksklusiivgaleriiga tutvuda ja kui mõni nurrumootor sulle silma jääb ootame sind meiega ühendust võtma, et leppida kokku tulevase pereliikme külastamine. Klikka kassi pildil, et avada tema kohta lisainfo. Iga kassi juures on kirjas, millises varjupaigas ta hetkel elab.

Musta kassi kuu kampaaniaga liitub ka Nurr, kes kingib iga oktoobris ostetud Nurri toote kohta ühe sendi varjupaiga kassidele. Kes arvab, et seda on vähe, siis Nurr toob oktoobris Kalevi kommipoodidesse ja e-poodi müüki ka spetsiaalse annetusšokolaadi, kus kogu müügitulu läheb täies ulatuses kassidele. Toeta kasse ja osta oktoobris Nurri tooteid!