Pirita linnaosa valitsus kuulutas välja riigihanke, et leida ettevõte, kes rendiks ja hooldaks suvel Pirita rannas nelja sanitaarkonteinerit.

„Aktiivne rannahooaeg algab Pirital 1. mail ja selleks ajaks peavad ka avalikud tualettruumid olema kasutusvalmis. Pakkuja kohustus on paigaldada rannaalale neli sanitaarkonteinerit: üks tualettruumidega meestele ja naistele ning kolm konteinerit, milles tualetid meestele, naistele, invavahendite kasutajatele ja valvuriruum,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Ta lisas, et konteinerites peab olema valgustus ja ventilatsioon ning võimalus pesta käsi sooja veega. Konteineri välisküljel aga välidušš ja veekraan jalapesuks. Pakkujal tuleb vajaduse korral ehitada platvormid ja kaldteed invaligipääsuks.

Linnaosavanem tõi esile, et paigaldatavad sanitaarsoojakud peavad integreeruma ümbritsevasse keskkonda. „Konteinerid peavad olema kaetud ilmastikukindla kattega, millel on kujutatud Pirita rannametsa sobituv loodusfoto. Kujundus on vaja enne paigaldamist kooskõlastada linnaosavalitsusega,” märkis Liinat.

Sanitaarkonteinerid jäävad rannaalal käijate kasutusse 1. maist 30. septembrini.

Pirita linnaosa valitsus ootab pakkumusi elektroonilises riigihangete keskkonnas kuni 17. veebruaril kella 9-ni. Rohkem infot.