Septembris algas korteriühistute fotokonkurss „Roheline õueala“, milles kutsutakse üles Tallinna kortertiühistuid jagama pilte korrastatud kortermajade ümbrustest. Fotokonkurss kestab 30. oktoobrini.

Abilinnapea Eha Võrgu sõnul on fotokonkurss mõeldud kõikidele Tallinna linna korteriühistutele tunnustamaks initsiatiivikaid ühistuid ja lisaks innustada ka teisi linna korteriühistuid ning nende liikmeid oma õuealasid korrastama. 

„Tallinn kandideerib 2022. aasta Euroopa Rohelise Pealinna tiitlile ning on igati loomulik, et linn omalt poolt toetab mitmekesise ja heakorrastatud avaliku linnaruumi arendamist. Kutsun üles kõiki pealinna korteriühistuid fotokonkursil osalema, kes omal initsiatiivil on kortermajade ümbrust rohelisemaks muutnud. Fotokonkursil enim populaarsust kogunud korteriühistud saavad linnapoolse tunnustuse ja auhinnad antakse üle 14. novembril Kaja Kultuurikeskuses toimuval Elamumajanduskonverentsil,“ rääkis Võrk.

30. oktoobrini saavad korteriühistud Tallinna Linnavaraameti Facebook’i ürituse arutelu rubriiki üles laadida kuni kolm pilti oma õuealast. Täpsem info fotokonkursil osalemise kohta on leitav siin.