Väikse uuenduskuuri läbi teinud Parimpood Müürivahe tänaval sai oma teisele korrusele ökosalongi. Bioneer uuris, mida uus ilukoht endast kujutab. Küsimustele vastas Heli Kann.

Te avasite uue ökokosmeetikat kasutava salongi. Kuidas selline idee tekkis?

Mõte salongi avamisest mõlkus juba ammu. Kuna poe teise korruse pind vabanes, pidime midagi kasulikku sinna tegema. Kuuldused, et mujal maailmas on pood-salongid üsna tavalised, kinnitasid mõtte tugevust.

Mille poolest erineb Parimpood-salong teistest Tallinna ilusalongidest?

Meie ilutuba - nii nimetame kohta omakeskis – on vist tõesti ainuke salong Tallinnas, kus töövahenditeks on ainult kontrollitud naturaal- ja  biokosmeetika tooted. Samuti ei tehta hetkel mujal hapnikumassaaži. 

Millise hinnaklassiga Teie külastajad arvestama peaksid?

Hinnaklassi kohta ütleks nii, et meil maksate õige asja eest õiglast hinda. Kui võrrelda tavasalongi kvaliteetkosmeetika iluhoolitsustega, siis võime tunnistada, et meie hinnad on madalamad. Meie kliendikaardi omanikud saavad igalt protseduurilt oma soodustuse ja hinnaüllatusi tuleb veelgi.

Milliseid tootesarjasid Teie salongis kasutatakse? Miks valisite just need sarjad?

Kasutame Logona Age Protection sarja, kuna oleme seda maale toonud juba 10 aastat. Selle ajaga on sari võitnud klientide südamed. Meie meelest paremat sarja lihtsalt ei ole.

Florame on prantsuse sari, mis oma aroomteraapiliste omaduste poolest on meile samuti armas. Nende hoolitsust järgi proovides rõõmustasime tulemuste üle väga. Arvame, et kui üldse keegi oskab lõhnakombinatsioone kokku sobitada, siis on need just prantslased...

Veel kasutame rootsi sarja Cre Arome aroomteraapia tooteid, et kohapeal vastavalt kliendi vajadustele sobilikud õlid-puudrid-maskid-lõhnad jms kokku segada. Cre Arome tähistab loomingulist lähenemist ilu loomisesse, sest algmaterjalideks puhtad loodusannid.

Maharishi Ayurveda ilutooted on kontsentreeritud taimeenergiate ja iidsete teadmiste sünergia. Tuttavad, kes on proovinud ayurveda tooteid, on täiesti üllatunud nende eripärasest toimest. Soovime igale naisele pakkuda  igavikulist ilu!

Mis protseduure Te klientidele pakute?

Neile, kel aega napib, aga on ikkagi olemas soov saada silmnähtavaid tulemusi, pakume hapnikumassaaži - Oxy Beauty System. See on väga lahe ja meeldiv kogemus, mis teeb näo helgeks ja olemise kergeks. Tõsisema lõõgastuse otsijatele pakume 60- ja 90-minutilisi hoolitsusi. Soovime ajapikku teenuste valikut ka suurendada.

Kas salong on ainult naistele?

Hetkel küll. Kui tekib häid ideid, võtame ka mehed käsile.

Mida kujutab endast Oxy Beauty System protseduur?  

Üheaegselt toimub nii naha aktiivne mõjutamine kõrge kontsentratsioonilise hapnikuga kui ka inhalatsioon. Massaažiks kasutatakse survepüstolit, millega toimub ka aktiivseerumi pealekandmine. Tänu hapniku mõjule, saavad aktiivained täiuslikumalt imenduda. Eraldi kontsentraadid on loodud üle 30-, üle 40- ja üle 50-aastastele. Noorematel pole sellist noorenduskuuri vaja.

Milline toode või protseduur on teie isiklik lemmik?

Minu lemmikud on hapnikumassaaž ja Age Protection tooted.

Loe salongi kohta: http://www.parimpood.ee
parim pood salong