Tere hea ökoinimene, kes sa tegeled looduskosmeetika, mahepoodide või -toodetega, ökoehitusega, temaatiliste koolitustega, loodusturismiga, tervise- ja tervendusteenustega või muu sarnasega.

Anname teada, et selle aasta lõpus on taas ilmumas Terve Elu kalendermärkmik.

Tegemist on A5 formaadis kalendriga, mis esimest korda ilmus 2007.aastal ja mis on ilmselt nii mõnelgi aastal Sinuni jõudnud. Selle aasta kalendri alateema on "Tervise ja loodusliku eluviisi kalender". Kalendermärkmik koosneb ühelt poolt  praktilistest lugudest, artiklitest, nõuannetest ja retseptidest, teisalt nädalate lõikes kalendermärkmikust.

Terve Elu kalender 2014

ANNA ENDA TEGEVUSTEST (TASUTA) TEADA! Kalendri tagumises osas on, nagu igal aastal, ka väike kataloog temaatilistest toodetest/teenustest. Kui soovid, et oleksid seal esindatud, siis saada palun meile oma ettevõtte/organisatsiooni/seltsingu nimi, mõne sõnaga peamised valdkonnad, millega tegeled, aadress, veebileht (soovi korral ka telefon ja/või e-mail).

Peamised valdkonnad on vastavalt siis looduskosmeetika, mahepoed, mahetooted, ökoehitus, koolitused, loodusturism, terviseteenus, tervise- jm keskused. Vajadusel teeme mõne rubriigi juurde. 

Kui soovid enda esile tõstmist, siis ka selleks on võimalused, samuti on soovi korral võimalik osta kalendrisse ka reklaami.

VÕTA KALENDRID MÜÜKI! Kui Sul on oma öko (või muu) pood, ja sa näeksid, et hea meelega võiksid kalendermärkmikud sealgi esindatud olla, siis hea meelega tooksime mõned eksemplarid  novembris, kui kalender ilmub, Sinu juurde müüki. Selleks palun anna märku, vastates sellele kirjale ja lepime detailides  kokku. 

TELLI JUBA PRAEGU! Praegu on juba võimalust erilise soodushinnaga kalendreid ette tellida. Hea võimalus jõulukingi”mure” juba praegu lahendada - märkmik on vääriline kingitus nii äripartnerile kui kallile lähedasele. 

Selleks, et kataloogi jõuda, palun saada oma andmed hiljemalt järgmise nädala teisipäevaks, 7. oktoobriks, aadressil: toomas.trapido@gmail.com