Eile, 23.aprillil kogunes ligi 40 Teeme Ära 2008 aktivisti Tallinnas Rahvusraamatukogus, et pidada maha viimane suurem ühiskogunemine enne 3. mai suurt koristuspäeva.

„Järgmine aasta on Eestimaa juba nii puhas, et meil pole vaja teist korda sellise mahuga üritust korraldada,“ rõhutas Teeme Ära 2008 eestvedaja Rainer Nõlvak oma kõnes. „Teeme Ära 2008 toimub iga juhul!“ oli Nõlvak resoluutne. Korraldustoimkonnas on tänaseks juba 351 liiget. Nendest 77 tegelevad Teeme Ära 2008 projektiga igapäevaselt.

Olgugi, et üritusele on ennast interneti teel registreerinud üle 25 000 inimese, oodatakse lisaks tuhandeid talgulisi autodega ja ilma.  Registreeruda suurele koristuspäevale saab kuni 27.aprillini.

Teeme Ära 2008 on suurim kodanikualgatus pärast Balti ketti. Ürituse eesmärgiks on saada Eestimaa puhtaks. Taaskasutusse loodetakse saata 80% kogutud prügist.

Teeme Ära idee üks autoreid Rainer Nõlvak arvas, et praeguse registreerunute arvu juures jätkub osalejatele koristustööd umbes neljaks tunniks. Mõned tunnid võivad kuluda sodi kokkuveoks vaheladudena töötavatesse lipujaamadesse. Neid on Eestis kokku 200.