Terviseterapeut ja toitumisteadlane Triin Terasmaa viib 7. aprillil Kadaka Konverentsides sarjas “Tervise teerajad” läbi seminari teemal “Toidulisandid: miks, millal, kellele?”, tutvustades lähemalt toidulisandite kasutusvõimalusi.  

Seminaril räägib spetsialist Triin Terasmaa põhjalikult sellest, millal-missuguseid toidulisandeid võtta ning millega peaks valiku tegemisel arvestama. Koolitusel saab täpsemalt teada, kuidas valida ohutu ja kvaliteetne toode, mis päriselt töötab ning kas on üldse vahet, missugust toidulisandit tarbida. Lisaks saavad vastuse enamlevinud küsimused - kas toidulisandeid peaks võtma koos toidu/joogiga ning mida-millega koos või eraldi võtta. Koolituste koordinaator Leelo Lehtla lisab: “Usun, et koolitus annab selgust kõigile, kes leiavad end vahel kahtlustes, milliseid toidulisandeid igapäevamenüüs tarvitada. Triin Terasmaa on vaieldamatult selle ala üks parimaid spetsialist Eestis”. 

Triin Terasmaa on Pharma Nordi koolitaja. Tal on toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja diplom Annely Sootsi Tervisekoolist ning sotsiaaltöö korralduse diplom Tartu Ülikoolist. Koos kolleegidega on ta asutanud Toitumisteraapia Keskuse Tallinnas.

Loengu osalustasu on 20€, vajalik eelregistreerumine Fientas. Loengus on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoomi veebikeskkonnas.