Põhjamaades tunnustatud taimetark ja teadjanaine,  Frantsila ürditalu rajaja ja Soomes 2000. aastal Aasta Naise tiitliga pärjatud Virpi Raipala-Cormier külastab Eestit, et viia Lilleoru ürdiaias läbi naiselikkusele pühendatud tseremoonia, jagada loodusravi praktilisi tarkusi ja tutvustada äsja Lilleoru Keskuse poolt välja antud raamatus “Loomulikult ilus. Tee ilu ja tervise juurde” talletatud teadmisi ja praktilisi võtteid.

Spetsiaalselt naistele kirjutatud “Loomulikult ilus. Tee ilu ja tervise juurde” on loomuliku ja loodusliku kosmeetika ning loodusravi teejuht, milles on ühendatud tervikuks sisemine ja väline, põhjamaine ja idamaine tarkus.

Autor avab hea enesetunde, tervise ja ilu eest hoolitsemise vahenditena taimravi, aroom- ja õieteraapia, homöopaatia, do-in enesemassaaži, jooga ja hiina traditsioonilise meditsiini saladusi. Põhjalikult on käsitletud muuhulgas tselluliidi ravi, kaalust allavõtmist, suitsetamisest loobumist ja nooruslikkuse säilitamist.

Juba noore tüdrukuna ravimtaimi kasvatama hakanud Virpi asutatud Frantsila ürditalu on ravimtaimede maheviljeluse ja ökotoodete valmistamise teerajaja Põhjamaades.

Lilleoru on inimese terviklikku arengut toetav looduslähedane õppe- ja elukeskkond Aruvalla külas Rae vallas Harjumaal. Lilleoru südames paikneb iidsel loomismustril põhinev maastikuvorm, Elulille park, kuhu on rajatud ürdiaed.

Virpi Raipala Cormier’d ja Lilleoru keskust seovad pikaaegsed soojad suhted: Lilleoru ürdiaia rajamisel 1990-tel oli üheks esimestest teenäitajatest Virpi ja talgupäevad Frantsila ürditalus.

Virpi Raipala-Cormier tutvustab raamatut, viib läbi naiselikkusele pühendatud tseremoonia ja jagab loodusravi tarkusi kolmapäeval 31. augustil kell 15.00 Lilleoru Elulille pargis Harjumaal.

Osalemiseks võta ühendust ave.oit@lilleoru.ee .