Afterlife on uus Eesti kudumibränd, mille originaalsus seisneb kasutatavas materjalivalikus. Koostöös Tartu Uuskasutuskeskusega valmivad Afterlife kampsunid vanadest kudumitest, mis mõne  defekti tõttu enam kandmiseks ei sobi ning endale uut omanikku ei leia.

Kasutatud materjal hoolikult valitud,  kvaliteetne ning selle tootmiseks on juba kunagi hulgaliselt ressursse kulutatud.

Afterlife kampsunid annavad võimaluse sellist materjali taaskasutada ning ennetada selle prügiks muutumist. 

Lisaks on Afterlife kampsunid heaks näiteks, et taaskasutus võib olla ilus ja isikupärane. Afterlife’i puhul on kõige olulisem märksõna mugavus.

Brändi rõivad ei pitsita, pigista ega tuleta muud moodi ennast kandjale meelde. Need hoopis langevad vabalt, embavad oma uut omanikku hellalt ning nende olemasolu võib kuni järgmise peegelpildini unustada.

Afterlife’i suurim soov on, et kandja tunneks ennast brändi rõivastes hästi. Sealjuures ei ole Afterlife aga kunagi igav. Eri värvid, mustrid, detailid sulanduvad geomeetriliste kujundite abil kokku uueks  avaraks maailmaks. 

Brändi esimeses näidiskollektsioonis on 3 erinevat mudelit. Sportlik ülepeakampsun, soe poolpikk lahtiste hõlmadega kampsun ning kehasse töödeldud püstkreaega kampsun, mis sobib hästi kandmiseks ka ametlikumatel puhkudel.


Loe lisaks riiete, lõngade ja kangaste kohta

Erinevad kangad ja materjalid

Mõju keskkonnale, ühiskonnale ja tervisele

Taaskasutus ja jäätmed

Moetööstus