A.Vogel kutsub kõiki kohvi ja maiustuste sõpru osalema aastavahetuse retseptimängus, kus ainsaks tingimuseks on ühe koostisosana viljakohvi kasutamine. Konkurss kestab 10. jaanuarini 2012.

  • Bioneeri uudised
  • 22. detsember 2011
  • https://pixabay.com/photos/coffee-beans-seed-powder-wooden-2560260/

Retseptivõistlusele on oodatud kõikvõimalikud ideed ja maitsekooslused, kohvijoogid, koogid ja muud hõrgutised, kas või isegi soolased toidud. Katsetada võib ka olemasolevate lemmikretseptidega, kus oakohv, kakao või näiteks šokolaad on asendatud viljakohviga.

Mängus osalemiseks tuleb postitada oma retsept koos valmistamisõpetuse ja soovitatavalt pildiga A.Vogeli Facebooki lehele www.facebook.com/alfred.vogel. Retseptivõistluse võitja saab terve aasta varu ehk 12 purki ökoloogiliselt valmistatud tervislikku Bambu® viljakohvi. Kiiremad osalejad saavad kohe purgi kvaliteetset viljakohvi kätte!

Firma Bioforce AG asutati Šveitsis Rogwillis Dr. Alfred Vogeli poolt aastal 1963, Eestis on ettevõtte esindatud aastast 2003. Vogeli eesmärgiks oli rahuldada üha kasvava arvu patsientide nõudlust loodusravimite ja tervisetoodete järele, mis pidid vastama tema enda kehtestatud kõrgetele kvaliteedistandarditele. Taimsete ja homoöopaatiliste ravimite kõrval toodab Bioforce ka orgaanilisi toiduaineid, dieettooteid ja kehahooldustooteid.

Lisainfo: retsepte viljakohviga leiate aadressilt www.bioforce.se