Lisaks väljakuulutatud muusikutele, kes esinevad 4. veebruaril toimuval Eesti Loomakaitse Seltsi heategevuskontserdil Nokia Kontserdimajas, on oma nõusoleku osalemiseks andnud ka mitmete auhindadega pärjatud, rahvusvahelisel muusikamaastikul edukalt teed rajanud ja Eesti üks armastatumaid muusikakollektiive, mille nimi avalikustatakse 3. veebruari hommikul.

  • Uudised
  • 23. jaanuar 2012
  • Hüljatud kasse pildistas Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Lisaks üllatusesinejale, astuvad kontserdil üles Maarja, Tõnis Mägi, Johansonid, Lenna, Liis Lemsalu, Chalice, Orelipoiss, Liisi Koikson ja bänd, Ott Lepland ja Kärdla Laulupealinna koor, Robirohi, Astrid Böning-Nõlvak ja Olavi Kõrre. Kontserdi kunstiline juht on Astrid Böning-Nõlvak, lavakunstnik Mari Ann Ahas ja õhtut juhib Märt Avandi. Heategevuskontserdi „Hea lugu ja hea tegu“ piletitulust luuakse toetusfond hättasattunud loomade abistamiseks. Kontserdi patroon on Maarja-Liis Ilus.

Kontserdi piletid on müügil üle Eesti Piletilevi müügipunktides ja Ticketpros.

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) on 2 000. aastast tegutsev loomasõpru koondav mittetulundusühing, mille missiooniks on abi vajavate loomade heaolu tagamine, eluolu parandamine ja väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve korraldamise läbi. Seltsil on üle Eesti ligikaudu 500 liiget. ELS on mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide liige ja koostööpartner