Laupäeval Raplas Sadolini spodihoones toimunud heategevusliku korvpallivõistlusega õnnestus Eesti Loomakaitse Seltsile hätta sattunud kodu- ja metsloomade raviarvete tasumiseks koguda 1302 eurot. Kuulsad Eesti mehed võitsid Eesti parimat korvpallinaiskonda FCR Media/Rapla KK. 

  • Bioneeri uudised
  • 1. märts 2017
  • Hüljatud kasse pildistas Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Juba traditsiooniks kujunenud korvpallimängust võtsid tänavu osa Jüri Ratas, Rauno Märks, Robert Rool, Marko Kiigajaan, Rainer Vakra, Velvo Väli, Henrik Kalmet, Juss Haasma, Mart Poom ja Jaanus Saks. Kahjuks ei olnud algkoosseisu liikmetest võimalik kohale tulla Hannes Hermakülal ja Raimondo Laikrel. Mäng oli väga pingeline ja tasavägine kuni lõpuni ning Mart Poomi visatud viimasese korviga võitsid kuulsused korvpallinaiskonda 71:69. Resultatiivseimad mängijad olid Jüri Ratas ja Rainer Vakra.

Enne korvapallilahingu algust andsid Rapla tantsutüdrukud Eesti Loomakaitse Seltsile (ELS) üle suure kingipaki lemmikloomamaiuste ning koera- ja kassitoitudega. Mängu vaheajal tutvustas Rapla koertekool erinevaid koeratõuge ning koerad demonstreerisid kuulekusülesandeid. Peaminister Jüri Ratas tegi enne mängu lühikese avakõne, tänades kõiki, kes olid mängu vaatama tulnud, mängijaid ja ELSi toetajaid. Tänu rohkele osavõtule koguti hätta sattunud kodu- ja metsloomade raviarvete tasumiseks kokku 1302 eurot.

“Täname väga inimesi, kes tulid põnevat korvpallilahingut vaatama ja oma osalusega seltsi toetama, sest igasugune abi on alati väga teretulnud. Lisaks saime tänu üritusele seltsi tegevust inimestele tutvustada ja juhtida tähelepanu loomakaitsele,“ sõnab ELSi juhatuse liige Merli Jürisoo ja lubab, et järgmisel aastal on kindlasti uut korvpallilahingut oodata.