Eestimaa Looduse Fond (ELF) ootab keskkonnasõbralikust põllumajandusest huvitatud tootjaid, põllumajandusnõustajaid, valitsusväliseid organisatsioone,  uurimis- ja haridusasutusi ning valitsusasutusi märtsi alguses Tartus toimuvale rahvusvahelisele põllumajandusseminarile, teatas ELF.

Seminar  "Demonstration of environmentally friendly farming" toimub 3. märtsil Tartu Ülikooli raamatukogu saalis. Seminari põhiteemadeks on keskkonnahoidlik põllumajandus ning Ühise Põllumajanduspoliitika (ÜPP) järgmise perioodi muudatused.

Rahvusvaheline üritus toimub projekti "DEMO FARM – keskkonnahoidlike põllumajandusviiside alase Eesti-Läti koostöövõrgustiku arendamine" raames ja seda korraldatakse koos Läti Maaelu Konsultatsiooni- ja Õppekeskuse ning Läti Looduse Fondiga. Seminar on inglise keeles koos eestikeelse sünkroontõlkega.

Projekti DEMO FARM eesmärgiks on keskkonnateadlikkuse edendamine põllumajandustootjate ja tarbijate seas ning Lõuna-Eesti ja Põhja-Läti põllumajandustootjate tegevuse parendamine, vähendamaks tootmisega kaasnevaid kahjulikke mõjusid loodusele.

Seminari esialgne kava: http://www.elfond.ee/et/demofarm/seminar/program