Mugav elu. Tasapisi kasvav jõukus, võime osta üha rohkem asju, uuendada autot, puhata palmisaarel. Sel toredusel on aga hind: mugavat elu ülal hoidvaid loodusressursse ei jätku kauaks ja tarbimispidu saab läbi. Kas jätkata muretult või mõelda tulevikule? Kas kallis nafta ja finantskriis tekitavad siin põhimõttelise muutuse? Kui palju otsustamis- või käitumisvabadust üksikisikul üldse on? Just nendest teemadest seekord maailmakohvikus räägitaksegi.

Tule jaga oma mõtteid maailmakohvikus Tartu klubis Maailm (Rüütli 12, Tartu,  II korrus) 17. novembril kell 19.00 – 21.00. Sissepääs prii!

Tarbimise, energia ja nafta maailma püüab koos kohvikukülastajatega lahti harutada Peep Mardiste, roheline.

Tule üksi või koos sõpradega ning veeda huvitav õhtu intrigeerivate mõtete ja uute tuttavate seas!
www.klubimaailm.ee

Mis on maailmakohvik?
Maailmakohvik (world café) on lihtne viis tuua kokku inimesi, et arutleda neile oluliste teemade ja küsimuste üle. Kohvik on koht, kus inimesed soovivad vabalt rääkida ja oma mõtteid jagada teemadel, mis neile korda lähevad. Maailmakohviku läbiv idee on, et ühistes vestlustes, liikudes ühest lauast teise, sünnivad head mõtted ja uued ideed.

Meetodi nimi on omamoodi metafoor – oma elu, organisatsiooni, erinevaid kogukondi luues liigume ka justkui ühest kohvikulaua vestlusest teise.
www.theworldcafe.com

Kohtumiseni maailmakohvikus!

Korraldajad:
Evelin Uibokand
Tiina Urm

Piret Jeedas
Oliver Nahkur