Aprill on lemmikloomade hea tervise kuu. Selle raames leiavad ajavahemikul 31.03 kuni 28.04 üle terve Eesti aset loomaarstide poolt peetavad tasuta loengud. Loengute temaatikaks on lemmikute seas levinud terviseprobleemid ning nende ennetamine, vastutustundlik loomapidamine ja lemmikloomadele hea elukvaliteedi tagamine.

Juba sellel laupäeval 31.03 peetakse Tallinna Ülikoolis (Uus-Sadama 5, Mare maja, 2. korrus ruum nr. M-218) suur avaloeng, kus lektoriteks on veterinaarid Tiina Toomet ja Marti Lasn. Esimese loengu teemaks on "Kas heategu on alati hea tegu?"

Eesti Loomakaitse Selts ja tunnustatud veterinaarid kutsuvad teid avaloengule! Samuti palume võimalusel kajastada teadet, et informatsioon tasuta loengutest jõuaks võimalikult paljude loomaomanikeni.

Lemmikloomade hea tervise kuu läbiviimise mõte selles, et loomaomanikud suunaksid igapäevaselt tähelepanu oma lemmiku tervisele ja heoolule. Laiemaks eesmärgiks on propageerida ühiskonnas vastutustundlikku loomapidamist. Loengud annavad suurepärase võimaluse vajalike ja õigete teadmiste kogumiseks, mille tulemusel on igal loomaomanikul võimalik oskuslikult tagada oma loomale hea tervis ja kvaliteetne elu.

Loengutel osalemine on kõigile tasuta, kava ja registreerumisvõimalus on Eesti Loomakaitse Seltsi kodulehel ning seltsi ja Royal Canin Eesti Facebooki lehekülgedel.