Levilas ilmus hiljuti artikliseeria "Kuhu kaob mets?", mis rääkis sellest, mida ütlevad andmed Eesti metsade olukorra kohta. Sellele sarjale on nüüd sündimas järg. Sel kevadel teeb Levila lühifilmi, mis otsib vastust küsimusele, mis on puu väärtus. Millised puud on targem jätta kasvama ning millised võtta maha, et teha neist midagi, mida inimesed kasutavad?


Kuigi filmi enda idee on esitatud lõbusas ja kerges võtmes, on meie lähenemine siiski andmetepõhine ja teaduslik. Meie eesmärgiks on teha hariv film, millest leiab endale olulisi teadmisi nii keskkooliõpilane kui ka täiskasvanu. Sellega annab Levila oma panuse eestlase jaoks nii olulise teema käsitlemisse nagu seda on mets.

Filmi idee ja kontseptsioon on valmis, meeskond on valmis alustama võtteid. Kuid Levila otsib läbi Hooandja toetajaid.

Levila on sõltumatu meediakanal, mis on toonud eestlasteni nii sõdurifilmi "Estcoy-8", rännakufilmi "Trail Baltic" kui ka komöödiasarja "Ühistu". Levilas on ilmunud mõjukad artiklid ja artiklisarjad nagu näiteks "Usu Võim", arstide lahkumisest rääkiv "Lahkumisintervjuu" või siis uuriv lugu sellest, kuidas käib tuumajaama ehitamise kampaania.