Lilleoru AVATUD kooli onnüüdseks aasta jagu koos ehitatud. Tänaseks on AVATUD ehitusse panustatud 1332 vabatahtlikku tööpäeva ja tehtud annetusi 140 000 euro väärtuses.

Kooli ehitajad on seadnud eesmärgiks 2014. aasta jooksul saada paika kogu AVATUD hoone põhiosa karkass. Lisaks hoone nö viiluga osal ka seinad, mille vahele on ladustatud järgmisel aastal põhiosa seinte ehituseks vajaminev kogus roopakke.

Enne külmade saabumist ja talvist ehituspausi on tarvis veel soojustada vundament, lõpetada Fibo seinte ladumine, valada I ja II korruse põrandad, rajada katus, jne. Lisaks vajab lõpuni ehitamist korsten ja tasandamist hoone lähiümbrus. 

Selleks on tarvis osta nii materjale (soojustus, betoon, armatuur, katuse materjalid, põrandakütte torud jne) kui ka mitmeid spetsiifilisi töid neid oskavatelt isikutelt (põrandakütte torude montaaž, katusetööd).


2014. aastal on ehituseks tarvis 100 000 eurot. Praeguseks on õnnestunud koguda ca 30000 eurot. Kui soovite avatud kooli ehitamisele kaasa aidata, toetage üritust annetusega.

Annetuse saab teha MTÜ Lilleoru a/a EE202200221053475791 Swedbankis selgitusega "AVATUD kooli annetus" või sularahas Lilleorus koha peal. 

Väga teretulnud on ka annetused vajalikes materjalides või kõik vihjed vajalike ehitusmaterjalide soodsaks hankimiseks. Info Toivo Aaljale: toivo.aalja@gmail.com

Vaata lähemalt siit.

Annetuse tegijal on alates 50 € annetuse korral võimalus saada ka omanimeline kivi AVATUD kooli toetajate müüri, mis laotakse üles hoone osana.