Raplamaale Juurusse rajatavasse uuslinnakusse Oxford Park on esimese kuuga müüdud viis elamupinda ning viis äripinna rendilepingut. Siiani on elamupindade müük olnud kaks korda kiirem kui alguses oodati.

„Me oleme toimunud arenguga väga rahul. Praegu on elamupindade müük toimunud rohkem kui kaks korda kiiremini algselt planeeritust ja äripindade rendilepingute müük on toimunud juba enne kui me oma kampaaniga üldse alustada saime,“ ütles Oxford Sustainable Groupi tegevjuht Hadley Barrett.

„See  lühajaline kampaania eksklusiivses Oxford Parki arenduses, mis on kättesaadav vaid meie lojaalsetele klientidele, on väga hea. Kinnisvara müügihindu ootab sel aastal vähemalt 10% kasv, nii et 80% hüpoteegi korral (kui on olemas 10 000 Eurone omafinantseering) teenivad meie pakkumisest osavõtnud ostjad tagasi aasta lõpuks pool omafinantseeringu väärtusest,“ lisas Barrett.

“Meie elamupinna müük on siiani olnud plaanitust kiirem, mis on positiivne märk sellest, et kliendid on hakanud mõistma tervise, pere, lihtsa ja nautimisküllase elu tähtsust, mis kaasneb eluga Oxford Parkis, 30-minutilise tee kaugusel Tallinna piirist,” ütles Oxford Parki müügiga tegeleva kinnisvaraettevõtte Uus Maa juhatuse esimees Mika Sucksdorff.

“Sama trend on praegu Põhja- ja Lääne-Euroopas ning võib oodata, et Eesti järgneb nüüd, kui meil on selline arendus nagu Oxford Park,” lisas Sucksdorff.

Oxford Park on 560 000 m² territooriumil rajatav terviklik uusasum, mis asub looduskaunis kohas Tallinna ja Rapla vahel Atla külas, Juuru vallas. Tegemist on tööta-puhka-mängi elustiili arendusega, mis on uut laadi kontseptsioon Eestis, kuid populaarne Lääne- ja Põhja-Euroopas.