Linnavalitsus on peatanud korteriühistutelt rattaparklate ehituseks toetuste vastuvõtmise, kuna tänavuses eelarves selleks ette nähtud summa on kasutatud. Jäätmemajade ehitamiseks või süvakogumismahutite paigaldamiseks saavad korteriühistud veel linnalt toetust küsida.

  • Jäätmed
  • 22. veebruar 2022
  • Foto: Jäätmemahutid Annelinnas / Juhan Voolaid / Tartu LV

Linnavalitsus on sõlminud rattaparkla ehituse toetuseks lepingud seitsme korteriühistuga ja tänavune toetusraha (20 000 eurot) on jagatud. Juhul, kui toetusteks leitakse veel  täiendavaid vahendeid, siis antakse sellest teada.

Toetust saab veel taotleda jäätmemajade ehitamiseks või süvakogumismahutite paigaldamiseks. Taotluse saavad esitada Tartu linna korteriühistud (või mitu ühistut koos), mille korterite arv on kümme või rohkem. Linna eelarvest on tänavu jäätmemajade või süvakogumismahutite tarbeks ette nähtud 32 000 eurot.

Toetuse saamiseks vajalikud materjalid tuleb linnamajanduse osakonnale esitada elektrooniliselt LMO@tartu.ee. Taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt saabumise järjekorras, kuni eelarves selleks ette nähtud raha jätkub (tööde lõpetamise tähtaeg ei tohi olla hiljem kui 15. november).
 
Rohkem infot saab linna kodulehelt.