Järgmisel laupäeval, 18. mail 2013 kell 10.30-17.00 toimub Rosmal igakevadine tore sündmus, järjekorras juba viies kogupere konverents, mis tänavu kannab pealkirja "Head valikud hariduses. Terve ühiskond."    

Hea Inimene! 

Juba viiendat aastat on meil heameel kutsuda Sind Rosmale, et ajada haridusjuttu optimistlikus toonis ja praktiliste näidete varal: tänavu on tähelepanu all terve kooli ning terve ühiskonna seosed. 

Laupäeval, 18. mail 2013 algusega kl 10.30 saab Põlva külje all Rosmal alguse V kogupere konverents “Head valikud hariduses. Terve ühiskond”. 

Varasematel aastatel oleme rääkinud tervest lapsest, tervest perest, tervest koolist, tervest kogukonnast, nüüd on fookuses terve ühiskond. 

Terve kooli ja terve ühiskonna teema puudutab meid kõiki. Milline võiks olla üks terve kool, mis toetaks terve ja tasakaaluka ühiskonna kujunemist? Millist kooli vajab muutuv ühiskond? Millist haridust vajab uus põlvkond, et muuta maailma paremaks paigaks? 

Rosma Haridusseltsi ja Eesti Lastevanemate Liidu konverents annab võimaluse sisukaks aruteluks, heaks suhtluseks ja uuteks tutvusteks. 

Ootame Sind ikka koos perega. Vanematele ja lastele leidub nii ühistegevusi kui eraldi toimetamist. Ühise päeva lõpetame traditsiooniliselt helide maailmas – juubelikonverentsi muusikalise elamuse pakub Eesti Mandoliinide Orkester. Maitsvat sööki valmistavad taas meie oma seto sõsarad. 

Konverentsil osalemise eest tasu ei küsita. Siiski innustame osalejaid lahkesti annetama kohapeal nii toidu kui korralduskulude katteks. Lastega tulijatel palume registreerumisel öelda laste arv ja vanused, et teaksime päeva planeerida. 

Anna palun tulekust teada hiljemalt 14. maiks Rosma Haridusseltsi e-posti aadressil (johannes@neti.ee) või tel 256 881 409, kontakt Anu Kepler. Täiendav info: www.rosma.edu.ee