Sihtasutus Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus loobub paralleelsest ärinimest Säästva Eesti Instituut. Lühendina jääb kasutusele SEI Tallinn.

  • Majandus
  • 5. jaanuar 2016
  • Stockholmi pildistas Katrin Jõgisaar, Bioneer.ee

„Lühendame ärinime, et rõhutada ühtset identiteeti rahvusvahelise mõttekojaga Stockholmi Keskkonnainstituut (Stockholm Environment Institute ehk SEI), mille võrgustikku kuulume 1992. aastast ja millel on lisaks Tallinnale ka Oxfordi, Yorgi, USA, Aasia ja Aafrika keskus, peakorter aga Stockholmis,“ kommenteeris SEI Tallinna juhataja Tea Nõmmann.

Ärinime lühenemisega ei kaasne muudatusi sihtasutuse igapäevases tegevuses ega muudes andmetes. Nimemuutus jõustus äriregistri kandega 30. detsembril 2015.

Sihtasutus Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus on mõttekoda, mille missiooniks on toetada ühiskonna otsustusprotsesse ja ärgitada muutusi säästva arengu suunas, pakkudes selleks integreeritud teadmisi keskkonna- ja arenguvaldkonnas ning seostades teadusuuringud poliitika kujundamisega. SEI Tallinn tegutseb nii Eestis, Euroopas kui ka mujal maailmas.