Hea kalastushuviline ja tema vanemad! Tartu loodusmaja korraldab selle suve viimase kalastuslaagri 3.-9. klassi õpilastele 21.-23.08.2018 Alam-Pedja looduskaitsealal, Emajõe ääres, ööbimine toimub Palupõhja looduskoolis.

  • Keskkonnaharidus
  • 15. august 2018
  • Foto: Parem kalamaim käes kui haug katusel. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Nagu ikka on esikohal kalapüük nii kaldalt kui mootorpaadist, traditsiooniline ööpüük ja varahommikune kalastusretk. Laagris täieneb ka kalastaja teadmistepagas kalade bioloogiast, kalapüügi reeglitest, Eesti loodusest ja keskkonnasäästlikest käitumisharjumustest. Kellel olemas isiklik varustus, võiksid kaasa võtta lihtkäsiõnge või käsiõnge ja spinningu ning neile juurde kuuluvad tarvikud. Kel isiklik varustus puudub, saab selle laenata juhendajatelt.

Laagris osalemise tasu on 30€.

Laagrisse on vajalik kaasa võtta ilmastikukindlad riided-jalanõud, pesemisvahendid, ööbimiseks vajalik magamiskott ja padjapüür.

Kindlasti on vajalik eelnev registreerimine. Registreerimiseks saatke aadressil maris.metsaelu@gmail.com või maris.magi@tartuloodusmaja.ee järgmised andmed:

osaleja nimi, vanus ja telefoninumber;
lapsevanema nimi, telefoninumber ja meiliaadress.
Laagri osalustasu palume maksta pangaülekandega (NB! Palun oodake enne ära registreerumise kinnitus): SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus Swedbank IBAN EE682200221019698363 Selgitus: lapse nimi,

Palupõhja kalastuslaager Keskkonnasäästlike harrastuskalapüügi laagrite toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Meie kalastuslaagreid tunnustati 2017. aastal Keskkonnakäpa auhinnaga õnneliku õppe ja Rahva lemmiku kategooriates!

Lisainfo: Maris Mägi maris.metsaelu@gmail.com 5152884