Metsaoru snäkid on mõeldud inimesele, kes soovivad vältida suhkrut, gluteeni ja laktoosi. Inimesele, kes hindab tervislikku eluviisi, kvaliteetset toorainet ja otsib igapäevaselt tõelist maitseelamust. Metsaoru tervislikule snäkile lisavad särtsu maitseroheline ning vürtsid. Snäkid on kuivatatud madalal temperatuuril ja tänu sellele on säilinud kõik tervisele vajalikud toitained. Ja tooraine tuleb võimalikult lähedalt – Eesti taludest.

  • Maamajandus
  • 29. aprill 2015
  • Pildistas Katrin Jõgisaar, Bioneer.ee

Snäkkide juures on kasutatud värskeid päevalille- ja linaseemneid, mis annavad hõrgu maitse. Päevalilleseemned on tuntud kõrge proteiinisisalduse poolest, nad sisaldavad magneesiumi, kaaliumi ning B6-vitamiine, lisaks on neis ka palju kiudaineid.

Linaseemned sisaldavad ohtralt kaltsiumi ning rauda. Snäkkidele lisab maitset mineraalirikas Himaalaja sool ning agaavisiirup.

TOMATISNÄKID

Suvehooajal kasutatakse tomatisnäkkide valmistamiseks taimekaitsevahenditeta kasvatatud Eesti tomateid. Need on värskelt korjatud tomatid, mis on tulvil erilist maitset ning pakatavad A- ja C-vitamiinidest. Tomati osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Talvised tomatid tulevad aga Marokost.

Kui Sinu erilised lemmikud on basiilik, pune, must pipar ja päiksekuivatatud tomat, siis saab sellest ilmselt Sinu lemmiksnäkk! Tomatisnäki peale sobib suurepäraselt ka toorjuust ja maitseroheline.

SIBULASNÄKID

Sibulasnäkid on mõeldud tõsistele sibulaarmastajatele. Kasutatud on maheda maitsega salatisibulaid, sojakastet ning oliiviõli. Sojakaste annab sibulale tummise maitse ja oliiviõli lisab maitsesse pehmust. Sibula osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Sibulasnäki puru saab leemekuubiku asemel panna supi sisse, tulemuseks on säilitusainevaba supp.

PEEDISNÄKID

Peedisnäkid on kõige mahedama maitsega, peedi erilist maitset tõstavad esile vürtsid ning palsamiäädikas. Peedi osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Peet on hea seedimisele, sisaldades palju kiudaineid, kaaliumi ja magneesiumi. Peedisnäkid sobivad suurepäraselt kaalu jälgivatele ja enda tervisest hoolivatele inimestele.

Leivakujulistest toodetest saab valmistada võileiva, ümmargustest saab valmistada toredaid kokteilisuupisteid. Lisa näiteks kitsejuust, rukola, pesto, prae peale seened või sulata juust. Võimalusi on tõeliselt palju!

KUIVATATUD ÕUNAD

Metsaoru õunad tulevad hoolega valitud Eesti koduaedadest. Need on käsitsi kooritud ja viilutatud ning kuivatatuna maitsevad täpselt sama hõrgult nagu need, mida vanaema tegi! Tootmisel kasutatakse kõrgtehnoloogiat, aeglasel kuivatusel jäävad alles kõik kasulikud toitained ja vitamiinid.


Tooted on saadaval Solarise toidupoes ja kokkame.ee-s.

Veebiaadress: www.metsaoru.ee

www.facebook.com/metsaoru