Uus Maailm algab sinust

Raamat „Uus maailm” purustab pettekujutelmad, milles elame, ning aitab panna aluse isiklikule arengule ja vaimsusele. Ees ootab valgustumise imeline teekond.

uus maailmTuginedes innustavatele mõtetele raamatus „Siin ja praegu: kohaloleku jõud”, loob Eckhart Tolle spirituaalse tausta, mis võimaldab igaühel muuta oma elu – ja ühtlasi maailma – paremaks ja tähendusrikkamaks. Tolle põrmustab tänapäevased arusaamad egost, omamisest ja ühiskonnast ning paljastab meid kõiki kummitavad hirmud. Ta näitab meile, milliseid lihtsaid, elujaatavaid samme võime õnne leidmiseks astuda:

• mõista illusoorset mina
• ületada ego
• mõista õnne saladust
• loobuda minevikutaagast
• avastada elurõõm.

Katrin Saul - psühhoterapeut, Heateo Sihtasutuse partner – räägib TolleUue maailma“ kohta:

Eckhart Tolle „Uus maailm” kõneleb uuest maailmast, kus inimese muutunud teadlikkus iseendast ja oma mõtetest toob kaasa muutuse ka füüsilises maailmas – nii, et seesama maailm tundub uuena. Teadlikkus on muutuste suurim käivitaja.

Maailma kontrollida on võimatu, teda muuta väga raske, ent oma mõtteid muuta ja oma mõtete kaudu maailma muuta – see on võimalik. Vähe sellest, paljud on sellega juba hakkama saanud ning üha rohkem ja rohkem inimesi õpib seda mõttelaadi tundma. „Uus maailm” on omamoodi käsiraamat, kuidas muuta oma  mõtlemist ja seeläbi maailma. Tolle selgitab lihtsalt ja mõistetavalt mõtlemises peituvaid lõkse. Ta juhib tähelepanu, mis juhtub inimesega, kes oma igapäevaelus on pidevalt kõige ja kõigi (ka enese) suhtes hinnanguline ja kuidas ego võib põhjustada inimesele suuri kannatusi ning hirmu.

Tolle kirjutab meisterlikult lahti oma arusaamu, kuidas asendada hinnanguline ja vastupanu osutav mõttelaad leppimise, naudingu ja entusiasmiga. Kui sa ei suuda mõnda tegevust nautida, võid vähemalt leppida, et sul on vaja seda teha. Leppimisseisundis tegutsemine tähendab, et sinus on rahu. Ja kui sa ei suuda tegevust ei nautida ega sellega leppida, siis muuda olukorda, muuda oma suhtumist või lahku sellest olukorrast, aga ära kannata.
_______________________________________________
Loe lisaks: pilgrimbooks.ee

Eckhart Tolle "UUS MAAILM"
Tõlkinud: Janika Kuusik
Pehme kaas, 280 lk

MEIST IGAÜHE VÕIMUSES ON MAAILMA MUUTA. UUS MAAILM ALGAB SINUST …