Kit-Kat. Colgate hambapasta. Johnson's Baby kreem. Dove. Doritos. Kellogg's Pop Tarts. Ritz küpsised. M&M's kommid. Head & Shoulders šampoon.

Palun toeta oma allkirjaga Greenpeace petitsiooni, mis esitatakse kaitsmaks vihmametsasid. Pea kümme aastat tagasi lubasid ülalpool üles loetud tootjad, et ei osta palmiõli enam vihmametsade hävitajatelt. Kuid meie, ehk siis (Greenpeace) tuvastasime, et need tootjad ei pidanud avalikkuse ees antud sõna.

Need tootjad ostavad oma palmiõli Indoneesias tegutsevalt Wilmarilt - maailma kõige räpasemalt käituvalt palmiõli tootvalt gigandilt - kes põhjustab vihmametsade hävingut, metsatulekahjusid, loomade tapatalguid ja inimõiguste rikkumisi üle Indoneesia. Palmiõli ei pea tootma vihmametsi hävitades. Aga Wilmari käitumine ei muutu enne kui suurtootjad ei lõpeta temalt palmiõli ostmist. Hinnanguliselt on praeguseks hävitatud juba 80 - 90 % Indoneesia vihmametsadest.

Ütle suurtootjatele, et nad lõpetaksid Wilmarilt palmiõli ostmise enne, kui on hilja Indoneesia vihmametsadele ja nendes elavatele loomadele ja piirkonna põliselanikele.

Allkirja saad anda siin. Mina juba andsin.

Jaga: