Täna kogunes AS Hoolekandeteenused nõukogu, et otsustada ettevõtte juhtimine peale 23. augustit, kui juhatuse esimees Maarjo Mändmaa suundub Sotsiaalministeeriumi kantsleri ametikohale. Nõukogu otsustas, et juhatus jätkab kaheliikmelisena ning juhatuse esimeheks saab juhatuse liige Liina Lanno.

 Maarjo Mändmaa sõnul annab ta juhtimise teatepulga rahuliku südamega edasi. “Ettevõte on praeguseks EL vahendite toel saanud uuendada klientide majutustingimusi ja sisenemas uude arenguetappi. Kuna kolimised on varsti möödas, saab senisest rohkem keskenduda kliendi toetamisele, et temast saaks tegus kodanik kogukonnas. Olen veendunud, et meie teenuste direktor Liina Lanno on kõige õigem inimene seda eest vedama”, rääkis Mändmaa.

Liina Lanno sõnul on meil kõigil elus rollid, mille kaudu ennast näeme – perekonnaliige, õppija, kolleeg, sõber, trennikaaslane. “Ma tahan aidata psüühilise erivajadusega inimestel üles leida enda erinevad rollid, et ta näeks ennast väärtuslikuna. Haigusega kaasnevad küll piirangud, kuid erivajadus ei peaks olema inimese ainus identiteet", lisas Lanno.

“Ma tänan südamest meie tiimi, kes on 14 aasta jooksul loonud kodud kogukondadesse rohkem kui 1350 psüühilise erivajadusega inimesele. Kolimist ootavad veel 234 klienti, kellest 84 inimest kolivad sel aastal valmivatesse majadesse Raplas, Pärnus ja Kuressaares. Olen kindel, et proffidena saab meie ettevõtte tiim selle projekti lõpetamisega väga hästi hakkama”, lisas Mändmaa.

Juhatuse liige Liina Lanno on ettevõttes töötanud alates selle loomise algusest. Ta on olnud Imastu Koolkodu juht, Põhja piirkonna juht ja alates 2015. aastast teenuste direktor ning juhatuse liige. Liina on Erihoolekandeteenuse Pakkujate Liidu juhatuse esimees ja erivajadusega laste Mihkli Kooli nõukogu liige. Ta esindab ettevõtet ka Euroopa Erihoolekandeteenuse Pakkujate Assotsatsioonis.