Homme selgitatakse Pärnumaa Kutsehariduskeskuses  toiuvatel kutsevõistlusel „Tippsekretär 2011“ välja parim sekretär. Võistlustulle astub 22 sekretäriks õppivat noort viiest erinevast koolist üle Eesti.

Noored sekretärid peavad tõestama oma teoreetilisi teadmisi, asjaajamisoskust, etiketi täitmist, arvutikasutusoskust ning võimet piirsituatsioonides hakkama saada. Viimase väljaselgitamiseks mängitakse rollimängu, kus võistlejal on kanda sekretäri roll.

Võistlejate partneriks on Pärnu teater Endla näitleja Triin Lepik, kes esitab ootamatu situatsiooni, mille sekretär peab lahendama. Rollimängu juures hinnatakse lahenduse leidmist ja klienditeeninduse oskust. Situatsioonülesanne leiab aset kell 13.20 - 16.00 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse uues suures konverentsisaalis ning on ainus ülesanne, mis on pealtvaatajatele avatud. Peale situatsioonülesande lõppu näitab pärnakate kooli õpilaskond publikule moeshowd.

Kutsevõistluse hindamiskomisjoni koosseisu kuuluvad Sirje Orvet (Eesti Juhi Abi Ühing), Kristina Ruhno (SA Kutsekoda), Riina Järve-Tammiste (Eesti Juhi Abi Ühing) ning Triin Ojamaa. Žürii esimees on Piret Veski.

Kutsemeistrivõistluse Tippsekretär 2011 korraldajateks on Elukestva Õppe Arendamise Sihtasutus Innove ning Pärnumaa Kutsehariduskeskus. Võistlust rahastavad Euroopa Sotsiaalfond ning Haridus- ja Teadusministeerium. Toetajad on Büroomaailm ja Elion.