17. septembril külastab Eestit jäätmeteta elustiili eestkõneleja Bea Johnson, et tutvustada siin oma raamatut “Jäätmeteta kodu. Kuidas elada prügivabalt?”, mis on nüüd saadaval ka eesti keeles. Esitluse õhtul on raamat 10% soodsam.

  • Jäätmed
  • 14. september 2019
  • Foto: Bea Johnson/Feministeerium

Bea Johnson sai üle maailma tuntuks pärast seda, kui ta vähendas oma neljaliikmelise pere aastase prügikoguse ühe liitrini. See oli aastal 2008 ja sellest ajast alates on Bea olnud jäätmeteta elustiili eestkõneleja. Tema raamatut on nüüdseks tõlgitud rohkem kui 25 keelde ning ta on käinud 65 riigis rääkimas oma kogemusest, kuidas liikuda prügivaba elustiili poole.

Kohtumisõhtul inspireerib ta meid oma elustiili muutma ja annab praktilisi näpunäiteid, kuidas seda teha. Me räägime aina enam sellest, kuidas igaüks saab meie planeedi jaoks midagi ära teha, keegi pole selleks liiga väike. Kohtumine Bea Johnsoniga annab kindlasti motivatsiooni, et oma tarbimisharjumusi muuta, liikuda samm-sammult jäätmeteta eluviisi poole, säästa raha ja aega ning saavutada helgem tulevik nii oma perele kui keskkonnale.

Vestlus toimub inglise keeles Viru keskuses.

Raamat „Jäätmeteta kodu“ on trükitud 100% taaskasutatud paberile ning see on käsitsi köidetud vanade raamatukaante vahele. Nii on iga raamat omanäoline ja kordumatu ning mis kõige tähtsam – loodussõbralik